Dárkový poukaz

Potěšte své blízké a pořiďte jim dárkový poukaz na léčbu pohybového aparátu přirozenou cestou.

Obdarovaný si může vybrat některou ze služeb fyzioterapie, odborné vyšetření pohybového aparátu, online konzultace, osobní návštěva v ordinaci, masáž nebo manuální lymodrenáž.

Online i osobní návštěva v ordinaci zahrnuje mimo jiné léčebný tělocvik včetně instruktážních videí, plán terapie, tejpování, manuální terapie, elektroléčba a dle potřeby doporučení změny držení těla.

Jak přesně to funguje?

Nákup poukazu

Vyberete si dárkový poukaz výše, zadáte množství, jméno, mail a zaplatíte za něj platební kartou.

E-mailové potvrzení

Obratem Vám na zadaný mail přijde dárkový poukaz, shrnutí objednávky a další běžné náležitosti.

Uplatnění poukazu

Vyberete si v online kalendáři nebo po telefonu volný termín a v ordinaci pak místo platby ukážte dárkový poukaz.

Hodnocení klientů

Vaše zpětná vazba je pro nás moc důležitá. Napište nám ji na Google jako desítky našich dalších klientů.

Magdalena Wawerková
01/2023
Problém: Zablokovaný krk
Terapie: Online terapie
Read More
Velice děkuji za účinnou pomoc. Aniž došlo k fyzickému kontaktu pacienta s fyzioterapeutem, můj stav se markantně zlepšil. Během šesti ONLINE TERAPIÍ mám místo zablokovaného plně funkční krk a zřetelně lepší hybnost ramene. Důvod úspěchu vidím ve:
- srozumitelném vysvětlení podstaty obtíží a cest k jejich odstraňování,
- předvedení efektivních cviků a ověření jejich provedení pacientem, opravou chyb,
- zasláním videí jako vodítka.
Mgr Pertoldová nezahlcuje pacienta nadmímírou informací a domácí cvičení zadává realisticky. Setkala jsem se v životě s řadou fyzioterapeutů. Mohu konstatovat, že přístup, postup a výsledky Mgr. Pertoldové jsou na nesrovnatelně vyšší úrovni. M. Wawerková
Maria Ines Arriaza
12/2022
Problém: bolest zad
Terapie: Návštěva ordinace
Read More
(Přeloženo Googlem) Jsem moc rada, že jsem měla to štěstí poznat Magdalenu. Bohužel jsem měl velmi špatné zkušenosti s lékaři a zdravotnickými službami v České republice, ale Magdaléna byla skutečnou výjimkou. Opravdu jí na pacientech opravdu záleží. Můj případ byl trochu komplikovaný a ona šla dál a dál, aby mi pomohla, a nepřestala, dokud jsem nebyl zpět na 100%. Byla k dispozici 100% času, kdy jsem ji oslovil, a sledovala mě téměř každý den. Doporučil bych nejen doporučit, ale povzbudit kohokoli, aby za ní šel, pokud hledáte fyzioterapeuta. Navíc - hovoří perfektně anglicky (velmi dobře nad českým průměrem), díky čemuž je komunikace pro nás cizince velmi plynulá a snadná.
Lorenzo Casarosa
10/2022
Problém: Bolest zad
Terapie: Návštěva ordinace
Read More
(Přeloženo Googlem) Úžasná zkušenost! Magdaléna mi pomohla s problémem, který jsem měla déle než jeden rok, a nakonec mě uzdravila manipulací a cvičením. Skvělá péče o pacienta a PROFESIONALISMUS ze všech hledisek (načasování, plány a fyzické). Osobně doporučuji 100%
Bara GS
06/2022
Problém: Bolest SI kloubu
Terapie: Online terapie
Read More
(Přeloženo Googlem) Magdalena mi velmi pomohla při mé rehabilitaci z dlouhodobé bolesti zad. Nakonec jsem našel někoho, kdo byl schopen správně identifikovat, co se děje a co přesně s tím dělat. Udělali jsme řadu online konzultací, které byly jednoduché, ale velmi efektivní. Dostal jsem jasně vysvětlené cvičení „domácí úkol“, abych se mezi tím dostal. Zpočátku jsem si nemyslel, že je možné dělat fyzioterapii online efektivně, ale podle mé potěšení Magdalena má bohaté zkušenosti a znalosti prokázané jinak. Vše bylo snadno provedeno pomocí video pozorování a konzultací. Její vřelý, přátelský a uvolněný způsob učinil z těchto sezení příjemný zážitek. Vím, že bych se sem vrátil, kdybych zažil další fyzické problémy. Děkuju! Mohu její služby naprosto doporučit.
Christophe Wang
03/2022
Problém: Bolest zad
Terapie: Návštěva ordinace
Read More
(Přeloženo Googlem) Absolutně doporučeno !! Magdaléna je profesionální, velmi dobře informovaná a věnuje čas pozornému naslouchání, takže komunikace je super snadná. Po pouhých 2 konzultacích a pravidelném předepisování cvičení jsem pocítil velké zlepšení svého stavu.
Eric Cerda
02/2022
Problém: Bolest lokte
Terapie: Návštěva ordinace
Read More
(Přeloženo Googlem) Vřele doporučuji Magdalena. Zlomil jsem si paži a měl jsem 4 týdny imobilizace v sádře. Když odlétli, snažil jsem se dělat cvičení na vlastní pěst, abych se vrátil do pohybu v loktech a zápěstí (který byl imobilizován v obsazení). Po několika týdnech, kdy jsem neudělala žádné pokroky, jsem šla vidět Magdalenu. Po pouhých 2 fyzioterapeutických sezeních jsem s ní získal značné množství pohybu a po 3 týdnech jsem byl téměř zpátky na 100%. Nemohl jsem to udělat bez ní! Děkuji, Magdaleno!
Frederico Pennese
01/2022
Problém: Bolest zad
Terapie: Návštěva ordinace
Read More
(Přeloženo Googlem) Magdalena je skvělá osoba a velmi kompetentní fyzioterapeut. Byl jsem ohromen svými schopnostmi, kvalitou služby a jejím úžasným lidským dotykem. Velmi ji doporučuji. Měl jsem silnou bolest v zádech, nemohl jsem sedět, vyřešila mé problémy a poskytla mi okamžitou úlevu. Díky ní jsem se mohl vrátit do svých běžných rutin. Mluví perfektní angličtinou, fantastickou mobilní aplikací, která vám pomůže správně cvičit a sledovat váš pokrok. Objednat si schůzku na webu je tak snadné, je také možné si ji objednat pozdě odpoledne, skvělá lokalita. Zdaleka nejlepší volba v Praze.
B Gostwick
06/2022
Problém: Bolest zad
Terapie: Online terapie
Read More
(Přeloženo Googlem) Vynikající postnatální konzultace velmi zkušeného a přátelského lékaře. Během našich online schůzek mě ohromila přesnost identifikace problému. Po několika týdnech práce s paní Pertoldovou se cítím mnohem lépe. Dobře stojí za vyzkoušení jejích fyzioterapeutických služeb.
Adriana Castello Luro
01/2021
Problém: Bolest ramene
Terapie: Návštěva ordinace
Read More
(Přeloženo Googlem) Magdalena přesně ví, kde se vaše klouby, svaly a kosti zhoršily ... ale také ví, jak to opravit! Pár sezení na Fyzikální terapii v Praze stačilo na zmírnění a zmizení silné bolesti v paži. Vřele doporučuji Magdalenu !!
Ben Sweeney
01/2023
Problém: Bolest holení
Terapie: Návštěva v ordinaci, Návštěva na sportovišti
Read More
(Přeloženo Googlem) Pracoval jsem s Magdalenou na chronické bolesti holení spojené s během. Za poslední 3 - 4 týdny viděli v tomto čase konzistentní pokrok. Její profesionalita a pozornost věnovaná detailům vzbuzuje velkou důvěru, a nechává mě vycházející z každého zasedání PT cítit jistější, že jsem na správné cestě k překonání mého problému. Cvičení, která mi doporučila na fyzioterapii jsou účinná a snadno je mohu provádět s videonávodem. Zajišťuje, že nejsem pozadu na svém pokroku, a cítím, že je velmi zaměřena na můj problém, který není něco, co jsem zažil s ostatními fyzioterapeuty. Velmi moc mohu doporučit Magdalenu!
Sam Maher
01/2023
Problém: Bolest nohou
Terapie: Návštěva ordinace
Read More
(Přeloženo Googlem) Magie v Praze. Navštívil jsem kliniku pro bolest nohou, bolest přetrvávala 4 týdny, z kliniky jsem odešel po jedné návštěvě již bez bolestí. Lékař pečlivě naslouchal a byl informován. S mojí zkušeností velmi spokojený.
David Fiala
01/2023
Problém: Bolest žebra
Terapie: Online terapie, Návštěva ordinace
Read More
(Přeloženo Googlem) Nemohu Magdalenu dostatečně vynachválit. Vynikající a dostupné fyzioterapeutické služby. S Magdalenou jsem měl kombinovanou online a klinickou terapii. Bydlím v Irsku. Stalo se, že jsem se během výluky v dubnu a květnu zranil. Zpočátku mi připadalo trapné hledat pomoc online, ale moje zranění žebra omezovalo mé dýchání, ovlivnilo to můj každodenní život a žádná jiná pomoc nebyla k dispozici. Moje pochybnosti se rychle rozplynuly, protože první online relace již přinesla nějaké výsledky. Podle Magdaleny to bylo poprvé, co vedla pacienta k mobilizaci žeber přes internet 🙂 Vracím se k surfování a dalším oblíbeným sportům. Děkuji za fyzioterapeutickou práci a duševní podporu!
Previous
Next