Online Fyzioterapie

Fyzioterapie online
Online Fyzioterapie v pohodlí vašeho domova

Fyzioterapie Online

Fyzioterapie online je efektivní a bezpečná terapie bolestí pohybového aparátu. Váš terapeut Vás vyšetří a vytvoří plán terapie z Vašeho domova či kanceláře. Fyzioterapeut Vás vyslechne a stejně jako v ordinaci vyšetří. Poté Vám buď doporučí polohování, cvičení nebo samo-mobilizace dále pak korekci držení těla nebo cvičební režim. Najděte si vhodný termín a bez dojíždění do ordinace získáte čas na péči o sebe.

  • Nemáte čas přijít na fyzioterapii a trápí vás bolesti? 
  • Bydlíte daleko nebo na terapii nemůžete kvůli práci nebo péči o dítě?
  • Potřebujete poradit se cvičením doma?

Fyzioterapie online je jednoduchá, je třeba pouze počítač nebo chytrý telefon s kamerou a kvalitní připojení k internetu. Prague Physical Therapy nabízí spojení přes Whats app, Skype, Zoom nebo Facetime. Při objednání termínu prosím vyberte z nabídky online konzultace.

V současné době se fyzioterapie na digitalní platformě stává se nedílnou součástí klasické fyzioterapie v ordinaci. Můžete se s fyzioterapeutem poradit ohledně Vašich obtíží, fyzioterapeut může monitorovat Váš cvičební plán a popřípade jen dle potřeby měnit. Výhodná je také kombinace návštěvy v ordinaci s následnou konzultací online.

K terapii doma či v kanceláři kromě dobrého připojeni na internet a kamery potřebujete také trochu místa na pohyb. Je vhodné mít cvičební úbor nebo pohodlné oblečení. Stejně jako v ordinaci s vámi terapeut nejprve probere vaše cíle a očekávání, vyšetří vás a spolu s vámi vytvoří vhodný plán terapie. Pro domácí cvičení dostanete videa jednotlivých cviků a můžete fyzioterapeuta po terapii kontaktovat pokud budete potřebovat.

Fyzioterapie online je možná a účinná. Nenechte bolest v pohybovém aparátu omezovat a znepříjemňovat vám život.

Objednejte se na ONLINE konzultaci zde